COMBUS

Viac ako len poličky.
Modulárny, dizajnový systém, ktorým definujete priestor.

Kolekcia, ktorá má všetky kľúčové vlastnosti potrebné na to, aby sa stala nevyhnutnou súčasťou modernej kancelárie. Je funkčná, má ľahko prispôsobiteľný dizajn a je šetrná k životnému prostrediu. Nový policový systém je vytvorený nielen na skladovanie, ale aj na tvarovanie kancelárskych priestorov, kde sa prelínajú rôzne pracovné zóny.

Skrinková zostava s kvetinovou stenou

Skrinkové zostavy s kvetináčmi pre zníženie stresu

Policový systém COMBUS môžete použiť na pohodlné uskladnenie mnohých predmetov. Vyberte si z uzavretých alebo otvorených regálov s boxmi a zásuvkami. Na prehľadné uloženie kníh použite knižný regál ako ďalšie príslušenstvo. Pomocou boxov na rastliny môžete ľahko pridať rastliny a vytvoriť tak biofilné kancelárske prostredie. Zaradenie rastlín do kancelárie nie je len príjemným spestrením - zelené plochy nám zlepšujú náladu a znižujú hladinu stresu, čo je v pracovnom prostredí obzvlášť dôležité.

Konferenčná stena Combus

Stena so zabudovaným monitorom pre konferenčné stretnutia

Upevnenie monitoru na policový systém vytvára pohodlné riešenie pre rýchle krátke diskusie ale aj pre dlhšie a dôkladné stretnutia. Po pripojení obrazovky sa nemusíte obávať vyčnievajúcich káblov. Vedenie káblov od obrazovky k podlahe je dobre premyslené. Kovový zvod vedie od obrazovky do výrezu v spodnej časti rámu, potom cez výrez a pod podstavcom do elektrickej zásuvky alebo priamo do floorboxu. Tým sa zabezpečuje estetické, upratané a bezpečné prostredie.

Modulárny policový systém Combus
Kvetinové steny
Rozdelenie pracovného prostredia

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava