HAG Capisco Puls

Ergonomická stolička podporujúca pohyb

HÅG Capisco Puls 8010 je plastová stolička s integrovaným sedákom pre väčšie pohodlie. Sedlové sedadlo je možné nastaviť medzi nízkou a vysokou pracovnou pozíciou až do stoja, čo vám umožní dosiahnuť dynamickejší pohyb pri sedení s vyvážením užívateľských polôh.

Dizajn: Peter Opsvik

HÅG in Balance® - vyvážená a plynulá funkcia naklonenia

  • Nastaviteľné napätie náklonu dozadu
  • Výškové nastavenie sedadla
  • Nastavenie hĺbky sedadla
  • Nastavenie výšky chrbta
  • Uzamykateľné sedadlo
  • Sedadlo a operadlo sú k dispozícii v 8 rôznych farbách: hlinená, ružová, morská zelená, petrolejová, svetlošedá, čierna, biela a červená.
  • Päť hviezdicová krížová podstava (Ø 730 mm) z hliníka so zakrivenými  nášľapnými plochami, čierny, strieborný alebo biely. Za príplatok z lešteného hliník.

Rôzne varianty stoličiek

Sedlové sedadlo je možné nastaviť medzi nízkou a vysokou pracovnou pozíciou až do stoja, čo vám umožní dosiahnuť dynamickejší pohyb pri sedení s vyvážením užívateľských polôh.
HÅG in Balance® - vyvážená a plynulá funkcia naklonenia. Sedadlo a operadlo sú k dispozícii v 8 rôznych farbách: hlinená, ružová, morská zelená, petrolejová, svetlošedá, čierna, biela a červená.
Päť hviezdicová krížová podstava na kancelárskej stoličke (Ø 730 mm) z hliníka so zakrivenými nášľapnými plochami, čierny, strieborný alebo biely. Za príplatok z lešteného hliník.
Žiadne sedenie v sede nie je ideálne na dlhšie časové obdobie, ergonomická stolička HAG podporuje časté zmeny polôh bez opustenia pracovného miesta.
Aktívne sedenie dodáva energiu a dynamiku do nášho pracovného dňa - či už v práci alebo doma počas home office.
Pre absolútnu slobodu pohybu, veľmi aktívnych ľudí a krátke sedenie, je vhodné sedlové sedenie bez chrbtovej opierky, ktoré podporuje maximálnu slobodu pri sedení.

Oslava pohybu

Každodenný život nás núti k prirodzenému pohybu. HÅG Capisco a HÅG Capisco Puls boli inšpirované dynamickým postojom jazdca na koni a boli navrhnuté pre väčšiu slobodu pohybu pri sedení. Na základe viery, že žiadny sed v sede nie je ideálny na dlhšie časové obdobie, stolička podporuje časté zmeny polôh bez opustenia pracovného miesta. Tým, že sedenie je aktívne, dodávame energiu a dynamiku do vášho pracovného dňa - či už v práci alebo doma. Takto oslavujeme pohyb.

HAG Capisco je čalúnená verzia sedlového sedenia, ktoré je mäkké a zvyšuje pohodlie pri sedení.

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava