Quadra elegantná, vyvážená stolička

Krása masívneho dreva - Rhomb

Rhomb stolička z masívneho dreva je vytvorená spojením kombinácií najmodernejších technológií a dômyselného ručného spracovania, vďaka čomu je veľmi pohodlná a zároveň nádherná.

Zámerom bolo navrhnúť stoličku s jedinečnou identitou v kombinácii so zvýšenou pohodlnosťou. Z tohto dôvodu náš dizajn obsahuje niekoľko malých, ale rozhodujúcich posunov v geometrii a ergonómii, ktoré boli počas vývoja projektu precízne preskúmané. Rhomb je o niečo širšia ako bežné sedenie, zatiaľ čo jej operadlo organicky pokračuje do predĺžených opierok na ruky. To umožňuje priestrannejšie miesto na sedenie a stolovanie sa stáva zážitkom. Organický tvar stoličky je v rozpore so súčasnou kosoštvorcovou geometriou, ktorá sa nachádza v priereze operadla a nôh. Hmatové a vizuálne vlastnosti masívneho dreva sú zdôraznené kombináciou najmodernejších technológií a dômyselného ručného spracovania.

Vďaka výberu z niekoľkých druhov farieb a povrchových úprav masívneho dreva sa stolička ľahko prispôsobí rôznym interiérom. Je vhodná do domácnosti, reštaurácií, kaviarní, ale aj do pracovných zón určených pre stretnutie a konzumáciu. Pre vyššie pohodlie je možné čalúnené sedenie.

Rhomb - stolička z masívneho dreva s ergonomickými detailami pre pohodlné sedenie. Technológia a remeselná výroba spája krásu v každom detaile.

Benefity:

  • Stohovateľná, 4 kusy na seba pre pohodlné skladovanie
  • Masívne drevo Dub, Javor, Orech
  • Povrchová úprava olejované drevo alebo lakované
  • Dostupná aj s čalúneným sedadlom látka/ koža.
  • Poskytuje jedinečné riešenie pre rôzne prostredie

MATERIÁLOVÉ PREVEDENIE:

Masív - prevedenie
farebnosť lakovania dreva

Výrobca:

Prostoria

Obrázková galéria

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava