Office roka 2017

NOVÁ GENERÁCIA ŽIJE A PRACUJE INAK

Zabudnite na minulosť a zastaralé spôsoby práce! Generácia Y alebo aj "Mileniáni" majú iný štýl práce ako staršie generácie. Dokazuje to aj prieskum spoločnosti Steelcase a CBRE, ktorá organizuje súťaž Office roka.

Aká je nová pracovná sila z generácie Y?

Majú predstavu, že sú určení na postup v kariére, pravidelné a časté zvyšovanie platu. Pracujú preto, aby si mohli užívať život a boli spokojní. Ich lojalita je k zamestnávateľovi je veľmi nízka. Potrebujú mať neustále a rýchle digitálne prepojenie so svetom. Siahajú po nových technológiách, ktoré im uľahčujú život. Odstraňujú hranice medzi prácou a súkromím. Je pre nich prirodzené spolupracovať na projektoch aj naprieč kontinentmi, vďaka čomu sa zlepšuje tímová práca.

Sú to mestské typy, ktoré neradi dochádzajú za prácou, radi žijú a pracujú v centre mesta.

Aj priestor, v ktorom žijú a pracujú sa musel prispôsobiť novému štýlu práce a generácii miléniánov,. Ten­to­krát kan­ce­lár­ske pries­tory sú­ťa­žili v nie­koľ­kých ka­te­gó­riách: Of­fice roka 2017, Kan­ce­lá­ria ako DNA firmy, Zdravá kan­ce­lá­ria a Smart kan­ce­lá­ria.

Porotcovia súťaže


Súťaže sa zúčastnilo 36 finalistov, ktorí usilovali o prvenstvo a tiež o titul absolútneho víťaza súťaže. O víťazovi rozhodovala päťčlenná porota v zložení: architekti Ian Bogle z Veľkej Británie a Friedrich Passler z Rakúska, expert CBRE na pracovné prostredie pre strednú a východnú Európu Martin Pongratz z Rakúska, Šimon Šicko z Pixel Federation a Tomáš Jaššo zo spoločnosti Slovanet.

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava