Priestor inšpirovaný kempovaním

Váš osobný priestor pre sústredenú prácu

Coppice je samostatná pracovná kabína pre jednu osobu, ktorá poskytuje vysokú úroveň akustického komfortu. Zvyšuje sústredenie a produktivitu pri plnení zverených pracovných úloh.

Tam, kde si práca vyžaduje vysokú úroveň koncentrácie a sústredenia, je Coppice ideálnym riešením, ktoré ponúka rôzne konfigurácie kabín. Primárne sú určené na boj s hlukom na pracovisku v otvorenom priestore.

Napriek relatívne malému počtu komponentov je možné Coppice nakonfigurovať rôznymi spôsobmi, aby vyhovovali priestoru, v ktorom sa používa, a požadovaným úrovniam súkromia a koncentrácie.

Jednoduchý dizajn a materiály

Pracovné kabíny Coppice ponúkajú oklieštenú paletu materiálov a farieb. Ide o odhalené panely z brezovej preglejky, povrchovo upravené prírodným lakom, doplnené o antracitové panely z lisovanej polyesterovej plsti Orangebox. Plstené panely majú nielen vynikajúce akustické vlastnosti, ale tiež eliminujú potrebu dodatočných pien a látok na hlavných doskách.

Vďaka jednoduchosti a inteligentnému dizajnu Coppice je integrácia napájania elektriny alebo dát jednoduchá a priama. Vo všetkých konfiguráciách prechádzajú káble medzi panelmi a môžu sa voľne pohybovať horizontálne aj vertikálne. Ľahký prístup znamená, že sa dajú ľahko namontovať aj dodatočne a keďže káble sú skryté v dutine za lisovanými plstenými panelmi, čistý vzhľad nie je ohrozený.

Možnosti kombinácií a usporiadaní

Rôzne umiestnenie v priestore
Malá kabínka
Work kabínka
coppice - focus space pre sústredenú prácu
Viac farebných možností pre oživenie v priestore
Jednoduchá kabínka pre koncentrovanie pre jednu osobu
Rozloženie kabín pre sústredenú prácu

Je toho na Vás príliš veľa? Ukryte sa v priestore open officu.

V posledných rokoch veľmi utrpela reputácia otvorenej kancelárie, najmä kôli pandémii, ale aj výskumu, ktorý poukázal na jej úskalia. Zistil, že pre zamestnancov môže byť ťažké sústrediť sa, ak je na nich "toho príliš veľa". Úrovne hluku sú preto kľúčové, buď preto, že sú príliš vysoké (niečo, čo sa dá pomerne ľahko napraviť), alebo, čo je prekvapujúcejšie, preto, že sú príliš nízke – tlak, ktorý vytvára represívnu atmosféru podobnú knižnici.

Zároveň však otvorené pracovné priestory ponúkajú mnoho výhod. Je napríklad preukázané, že zvyšujú fyzickú aktivitu podporou interakcie a pohybu medzi priestormi určené pre tímovú spoluprácu, neplánované stretnutia, konferencie, telefonáty atď. Tiež spájajú ľudí, aby sme si viac uvedomovali a spolupracovali s tými, s ktorými zdieľame naše priestory a zariadenia.

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava