Priestor inšpirovaný kempovaním

Intuitívne definuje váš pracovný priestor - Campers & Dens

Campers & Dens nie je len systém búdok, je to zásadná zmena v interiérovej architektúre vstavaného prostredia.

Ako deti sme si všetci užívali pocit súkromia, naučili sme sa vážiť si význam samoty, rešpektovať a dodržiavať nepísané pravidlá osobného priestoru. Keď sa nám priestory zdali príliš otvorené a exponované, intuitívne sme ich rozdelili a dali sme o tom všetkým vedieť pomocou vizuálnych indícií a znakov. 

Pocit pohody inšpirovaný kempovaním, vytvára priestor na pracovisku, kde sa zamestnanci cítia príjemne a bezpečne. Pohodlná a sústredená práca s stala novým benefitom na prilákanie talentov.

Jedinečný systém pracovísk aj súkromia

Campers & Dens je demontovateľný systém, ktorý je možné premiestňovať, meniť, dopĺňať, znova použiť na inom mieste, podľa aktuálne sa meniacich potrieb. Stavia na kľúčových inováciách Orangeboxu, akými je napríklad  medzinárodne patentovaný otvárací strešný systém. Platforma ponúka bezkonkurenčnú adaptabilitu a výhody vyrábaného systému, vďaka čomu je dokonale synchronizovaná s dnešným rýchlo sa vyvíjajúcim a neustále sa meniacim pracoviskom, na rozdiel od jednorazových statických návrhov, s ktorými sa v budúcnosti už nepočíta.

Rôzne kombinácie

Keď nechcete byť vyrušovaní

Chcem svätyňu ... Nosenie slúchadiel v parku, alebo open office, nemusí druhým ponúkať dostatočne silný podnet k tomu, aby vás nechali na pokoji. Je to rovnaký princíp, ako keď ste sa v detstve utiahli do domčeka na strome, či prístrešku v parku Ukrytie sa, dáva ostatným signál, aby vás nerušili. Kabíny vytvárajú miesta, akési "svätyne", aby ste sa mohli skutočne sústrediť, a tým, že ich zamestnávatelia poskytujú na pracovisku, intuitívne tvrdia, že je v poriadku sa na chvíľu skryť, najmä ak potrebujete vypnúť a nájsť stratenú pohodu.

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava