Terapia čistým vzduchom

ČO JE TO?

Ide o terapiu v čistom prostredí. Terapia v Pure Air Bubble, prináša zdravie ľuďom, ktorí potrebujú čisté prostredie. Ľuďom s alergiami, astmou a pľúcnymi ochoreniami, pretože regeneruje dýchacie cesty a zaručuje zdravotnú bezpečnosť.

Pure Air Bubble je priehľadné iglú, ktoré vďaka unikátnemu filtračnému systému odvádza vzduch z vonkajšieho prostredia a odfiltruje znečisťujúce častice, peľ, environmentálny ozón a dokonca aj akékoľvek mikroorganizmy (vírusy, baktérie), ktoré by mohli byť škodlivé pre ľudský organizmus. Je to prvý výrobok pre každého, kde je možné dýchať 99,995% čistého vzduchu bez vírusových, bakteriologických a alergénnych častíc. Nielenže umožňuje dýchať čistý vzduch, ale zvyšuje aj regeneráciu buniek, obranyschopnosť organizmu, regeneráciu dýchacích ciest a má veľký prínos pre kardiovaskulárny systém.

Jediný čistý vzdušný priestor s nepretržitou regeneráciou s certifikáciou IDA1.

"Tri sedenia po jednej hodine za týždeň stačia na to, aby ste spozorovali prvé účinky  dýchania čistého vzduchu"

povedal Eduard Serrat, riaditeľ spoločnosti Romika Medical consulting.

Filtračný systém pozostáva z troch stupňov: pred filter pre veľké častice, absolútny filter na odstraňovanie menších častíc a exkluzívny GRS filter, ktorým sa plyny znižujú filtrom s aktívnym uhlím. Systém čistenia filtruje od najväčších znečisťujúcich látok, ako sú malé zrnká piesku a sadzí, až k malým časticiam oxidov dusíka, alebo oxidu siričitého zo spaľovania automobilových motorov.

Je to oveľa lepšie ako dýchanie na horách.

Výborné výsledky dosahujú pri liečbe pacientov s rinitídou, nealergickou astmou, bronchitídou alebo inými respiračnými problémami. Používa sa aj v prostredí s nutnou úplnou dezinfekciou prostredia, ako sú operačné sály v nemocniciach. Rovnako tak ho používajú športovci na zlepšenie kapacity pľúc pri svojich tréningoch a regenerácii. Výhody sú kumulatívne. Ľudia postihnutí syndrómom mnohonásobnej chemickej citlivosti, ktorí sa teraz liečia v bubline si výrazne zlepšujú kvalitu života.

Vonkajší vzduch je filtrovaný vďaka exkluzívnemu zariadeniu a je distribuovaný v celej bubline špirálovo vo vzostupných kruhoch. Takto ľahko obsiahne všetky rohy a vystupuje cez otvor nachádzajúci sa v hornej časti. Vzduch sa obnovuje 40-krát za hodinu.

Jeho filtračný systém pozostáva z troch stupňov: pred filter pre veľké častice,absolútny filter na odstraňovanie menších častíc a exkluzívny GRS filter,ktorým sa plyny znižujú filtrom s aktívnym uhlím. Systém čistenia filtruje od najväčších znečisťujúcich látok, ako sú malé zrnká piesku a sadzí, až k malým časticiam oxidov dusíka, alebo oxidu siričitého zo spaľovania automobilových motorov. Zabraňuje prechodu ultra jemných častíc s priemerom 0,1 mikrónov,ktoré sú veľmi nebezpečné, pretože majú schopnosť preniknúť do alveol, ktoré sú funkčnou časťou pľúc.

Bubble Pure Air - priestor pre regeneráciu, zvyšovanie športových výkonov, liečbu respiračných chorôb, rinitídy, bronchitídy, astmy, zvyšovanie kapacity pľúc.

Jediné miesto na svete, kde môžete dýchať 99,9% čistého vzduchu.

Podiel kyslíka(21%) a dusíka (78%) je potenciálne optimálny so zanedbateľnou koncentráciou oxidu uhličitého. "Dosiahli sme najvyššiu kvalitu ovzdušia podľa európskych predpisov, IDA1".

 • Získate miesto bez vírusových, bakteriologických a alergénnych činidiel.
 • Pravidelné používanie Pure Air Bubble zvyšuje pohodu ľudí s  respiračnými poruchami.
 • Pure Air uvoľňuje a regeneruje dýchacie a slizničné membrány.
 • Zabraňuje astme zo znečistenia ovzdušia.
 • Znižuje problémy s dýchaním tým, že sa izoluje od alergénov a  toxických častíc.
 • Výrazne znižuje riziko infekčného procesu počas jeho používania.
 • Žiadne kontraindikácie. Čím dlhšie dýchate čistý vzduch, tým väčšie sú jeho výhody
 • Regeneruje dýchacie cesty.
 • Zlepšenie fyzického a duševného okysličenia.
 • Revitalizuje prirodzené mechanizmy eliminácie toxínov a mŕtvych buniek.
 • Voľný priestor bez znečisťujúcich častíc, baktérií, vírusov a  alergénov.
 • Zníženie miery kyseliny mliečnej (22%) a glykémie (10%).
 • Umožňuje vám dýchaťčistý vzduch v jeho optimálnom zložení.


Bubble Pure Air kombinuje zdravie, športové výkony a zotavenie. Unikátna bublina je nafukovací priestor s kapacitou na umiestnenie minimálne jednej osoby a vo vnútri ktorej môžete dýchať čistý vzduch. To znamená, že na tomto mieste nie sú žiadne znečisťujúce častice, baktérie, alergény, alebo vírusové činidlá akéhokoľvek druhu.

Môžete v nejstráviť neobmedzený čas. Odporúča sa najmä v prípadoch:

 • Extrémne alergickí ľudia.
 • Elitný športovci.
 • Keď robíte nejaké fyzické cvičenie (prieduchy sú otvorené, je potrebné dýchať vzduch čo najčistejší). 
 • Ľudia so zmenami dýchacieho systému alebo astmou. 
 • Pacienti postihnutí syndrómom centrálnej citlivosti.

Španielska spoločnosť Romika Medical zvyšuje kvalitu života svojich pacientov s pľúcnymi ochoreniami, zlepšuje výkonnosť športovcov a prispieva k regenerácii buniek pod dohľadom lekára.

Bubble Pure Air, 99,995% čistý vzduch

Články, ktoré by Vás mohli zaujímať

Požiadajte o konzultáciu vyplnením dotazníka

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava

Meno a priezvisko
Telefón
E-mail
Vyberte službu alebo oblasť vášho záujmu. Radi vás budeme kontaktovať.

Office & Hotels Direct s.r.o.
Einsteinova 9
851 01 Bratislava