Profesionálne riešenia pre kancelárie a hotelyOd roku 1996 pomáhame klientom a zákazníkom vytvárať estetické, príjemné a zdravé prostredie pre ich prácu, život, efektivitu a príjemný pocit z tvorenia. Prinášame na trh nové myšlienky a koncepty, ktoré zlepšujú pracovné podmienky, komunikáciu a interakciu medzi tímami.

 • OHD Pracujte v pohodlí a zdravo - spoločnosť s históriou a skúsenosťami


 • Zakladateľ spoločnosti OHD, Ing. Vladimír Rečlo pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1996, kedy ako predajca Steelcase začal pomáhať vytvárať funkčný pracovný priestor. V roku 2003 vytvoril spoločnosť Office Direct s.r.o.  kedy sa venovala predaju kancelárskeho nábytku svetovej jednotky vo výrobe nábytku spoločnosti Steelcase, pretože ide o ergonomický, funkčný a estetický nábytok s ohľadom na životné prostredie.

  Portfólio svojich služieb v roku 2005 rozšírila o atypovú výrobu nábytku do hotelových zariadení. Zmenila meno na Office & Hotels Direct, spol. s r.o. a rozšírila svoj tím.

  K zdravému a funkčnému pracovnému prostrediu okrem kancelárskeho nábytku patrí aj zdravé sedenie a nejde len o ergonómiu, preto v roku 2006 sme v OHD začali predávať zdravé dynamické sedenie. Samotnú ergonómiu a zdravé prostredie ovplyvňujú aj ďalšie aspekty, ktoré postupne pribúdali a my sme tak mohli dodať klientovi komplexnú službu, vďaka ktorej sa bude lepšie cítiť, podávať vyššie výkony a odchádzať z práce zdravší.

  V roku 2011 sme pripojili k  našej činnosti Osvetlenie, neskôr v roku 2012 – Akustiku a v roku 2016 – Zdravý vzduch
 • Našim poslaním je priniesť na trh inovatívne riešenia v oblasti interiérového dizajnu, optimalizovať a ozdraviť pracovný priestor čo prispeje k úspechu nášho klienta. Zdravý pracovný priestor, komfortné kancelárie ale aj  Work Café a neformálne zasadacie priestory prispejú k udržaniu skvelých a spokojných pracovníkov.

  Prinášame riešenia od návrhu po realizáciu hotelových, administratívnych, konferenčných a reprezentatívnych interiérov. OHD - Office & Hotels Direct s.r.o., je výhradný dovozca svetového lídra Steelcase na Slovensku. Okrem spoločnosti Steelcase, spolupracujeme s výrobcami nábytku ako sú: Coalesse, Narbutas, Sinetica, Erco, ZonAir3D